Domnule Emeric

[ Facebook comments]

Va rugam sa propuneti aici intrebarile Dvoastra in legatura cu cultivarea plantei Goji








.

Moderator: bernard

Domnule Emeric

PostAuthor: Sile » Tue Apr 29, 2014 6:49 pm

Buna ziua domule Emeric am si eu o intrebare la dumneavoastra , detin 2 hectare de teren agricol , nu a fost lucrat de vreo 10 ani probabil l -am cumparat anul trecut , eu in toamna am arat terenul acum in primavara am dat cu discul si am semanat borceag , la toamna il voi pregati din nou dar in primavara cu ajutorul bunului dumnezeu trebuie sa ma ocup de gard sa inchid toata suprafata sa o pregatesc pentru plantatie de goji ! Daca imi permiteti o sa pun cateva poza sa-mi spuneti va rog ce parere aveti de teren cum este atasat are un pic de inclinare , unde se va vedea in poza o brazda de aratura aproape pe mijloc am vrut sa vad cum este pamantul la calitate , am achizitionat pamantul chiar m-am luptat sa l cumpar deoarece peste drum de terenul meu este izvor de apa potabila de zeci de ani . Va multumesc anticipat ! Numai bine in tot ceea ce faceti , credetima va multumesc ca ati deschis acest forum am citit aici o graamada de lucruri inportante .

Sile
 
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

WARNING

This thread has 11 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Intrebari si Raspunsuri Generale - General Frequently Asked Questions

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron