Multumiri d-lui Claudiu si d-lui Emeric!

[ Facebook comments]

Va rugam sa propuneti aici intrebarile Dvoastra in legatura cu cultivarea plantei Goji








.

Moderator: bernard

Multumiri d-lui Claudiu si d-lui Emeric!

PostAuthor: Gojiland Vetis » Tue Jun 09, 2015 12:24 pm

Dragi membrii ai forumului, as dori sa le multumesc din inima d-lui Emeric si d-lui Claudiu pentru ajutorul pe care mi l-au dat intr-un moment foarte dificil.
Dupa cum probabil majoritatea stiti, in localitatea Decebal, a fost potop cu gheata. Plantele mici puse de o zi afara nu au rezistat.
Domnii mi-au trimis plante si am putut sa acopar o parte din pagube.
Vreau sa spun ca gestul a fost neasteptat si m-a surprins pozitiv. Sper la randul meu sa pot sa intorc acest ajutor membrilor aflati in dificultate in viitor!
Inca o data va multumesc din inima.
Monica - Gojiland Vetis

Gojiland Vetis
Membru Nou
Membru Nou
 
Posts: 1
Joined: Mon Jun 08, 2015 10:21 pm
Cash on hand: 104.85

WARNING

This thread has 10 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Intrebari si Raspunsuri Generale - General Frequently Asked Questions

Who is online

Registered users: Bing [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron