Cand se planteaza primavara sau toamna?

[ Facebook comments]

Va rugam sa propuneti aici intrebarile Dvoastra in legatura cu cultivarea plantei Goji








.

Moderator: bernard

Cand se planteaza primavara sau toamna?

PostAuthor: Ionut » Sun May 14, 2017 7:36 pm

Nota moderatorului: Am mutat cateva posturi relevante din jurnalul lui Ionut in acest topic nou


Va multumesc tuturor pt. aprecieri!

Clau le-am pus in pungi mari direct nu am mai stat sa pun in cele mici si apoi in cele mari. In camp am sa le pun la toamna pentru ca am probleme cu iepuri. Am pus un rand din butasi aia din septembrie si mi-au mancat in jur de 10-12 plante.
User avatar
Ionut
Membru Senior
Membru Senior
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:20 pm
Cash on hand: 3,945.97

WARNING

This thread has 11 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Intrebari si Raspunsuri Generale - General Frequently Asked Questions

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron