Jucarii indispensabile foarte utile!

[ Facebook comments]

Aratati proiectul dvoastra in progress !!! Incepe-ti jurnalul tau propriu de cultivare aici, mandreste-te de munca ta !







.

Moderator: bernard

Jucarii indispensabile foarte utile!

PostAuthor: clau.alex » Tue Feb 17, 2015 11:55 am

Salutare.
La sugestia lui Bernard am deschis un mic topic cu ce aparate am.
Poate va vor folosi si voua.
Aici avem un luxmetru cum il numesc unii.
Image

Un luxmetru cu functii de masurat viteza aerului, temperatura, umiditatea, pe care il recomand.
Image

Un aparat care masoara CO2-ul, temperatura si umiditatea.
Image

Si inca doua care nu merita descrieri ample.
Image
Image
Si doua linkuri
http://www.tme.eu/html/RO/aparat-pentru-masurarea-co2-prod-extech/ramka_7719_RO_pelny.html
http://romtech.ro/store/index.php?route=product/product&product_id=74

Acestea fiind spuse va doresc spor la treaba !!!!
"Sunt incepator, aveti rabdare cu mine ca va spun tot. Nu am decat intentii bune si nu vreau sa supar pe nimeni, pentru asta sinceritatea poate fi uneori un dezavantaj!"
User avatar
clau.alex
Membru Nou
Membru Nou
 
Posts: 17
Joined: Wed Feb 04, 2015 6:58 pm
Cash on hand: 356.93
Location: Urlati

WARNING

This thread has 3 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Proiecte - Jurnale de cultivare - Projects - Cultivation Journals

Who is online

Registered users: No registered users

Googlepage: GooglePullerPage
cron