jurnal de cultivare

[ Facebook comments]

Aratati proiectul dvoastra in progress !!! Incepe-ti jurnalul tau propriu de cultivare aici, mandreste-te de munca ta !







.

Moderator: bernard

jurnal de cultivare

PostAuthor: Ildiko Toth » Tue Aug 09, 2016 3:06 pm

Buna ziua tuturor,

[align=justify][align=justify][align=justify]Dupa o lunga absenta, pentru ca dupa cum stim cu totii Goji ne ”inghite” tot timpul, am revenit pe forum cu cateva poze din livada noastra, care acum are deja aproape un an ...fotografii realizate in luna iunie, vom reveni in cateva zile cu fotografii realizate dupa ultima ”coafare” ....mai avem mult de munca dar satisfactia este deplina...multumim domnului Emeric, fara el nu am fi ajuns aici!!!, anul trecut pe vremea asta aveam doar idei si vise, acum datorita lui avem o mica livada si o micuta pepiniera, (din care speram sa reusim sa realizam plante pentru terenul extravilan, la anul care vine), multumiri domnule Emeric, sanatate multa si spor la munca atat dumneavoastra cat si tuturor ”gojinarilor” din asociatie...[/align][/align][/align]
Attachments
13553176_10206662943117813_390849654_n.jpg
plante ”tinere” pregatite pentru scoala
13565523_10206662953078062_1608490151_n.jpg
plante dupa primul tuns...
13536094_10206662952318043_1881089859_n.jpg
Fragment de livada...

Ildiko Toth
Membru Nou
Membru Nou
 
Posts: 8
Joined: Thu Oct 08, 2015 10:12 am
Cash on hand: 456.91

WARNING

This thread has 2 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Proiecte - Jurnale de cultivare - Projects - Cultivation Journals

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron