Soiuri de mere!

[ Facebook comments]

Gradina de langa Casa - Discutii despre Gradina de Legume din jurul casei..









.

Moderator: bernard

Soiuri de mere!

PostAuthor: delorin I » Fri Aug 08, 2014 7:15 pm

Salutam! Sunt un mare pasionat de mere...preferatul meu este soiul Royal Gala! Nu cred ca exista un soi mai frumos! Astazi am primit catalogul bakkker pentru toamna! Aici au la - oferta:) acest soi: http://www.amazon.co.uk/Malus-domestica ... B00HM3HSO4 Fata de pretul din Germania si de pe amazon doar cel englezesc unde costul este de vreo 11 lire sterline pare sa fie aproape ok sau macar comparabil cu cel cerut de bakker pentru Romania! Are cineva acest soi de mar? Cum vi se pare ? Merita banii? Cert e ca e piperat dar in catalogul bakker nu se spun enimic despre ce polenizator are nevoie...
Last edited by delorin I on Fri Aug 08, 2014 7:19 pm, edited 1 time in total.

delorin I
Gojinar
Gojinar
 
Posts: 268
Images: 0
Joined: Fri Mar 21, 2014 7:09 pm
Cash on hand: 5,884.40
Bank: 0.00

WARNING

This thread has 9 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Gradina de langa Casa - The Garden of Your Home

Who is online

Registered users: Bing [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron