Ierbicide, fungicide .... chimicale si ALBINE!

[ Facebook comments]

Discutii dedicate apiculturii..










.

Moderators: bernard, delorin I

Ierbicide, fungicide .... chimicale si ALBINE!

PostAuthor: delorin I » Tue May 05, 2015 10:08 am

Va salut! Chiar daca nu am cu cine discuta inca aici si sunt cam singurul ce scriu pe tema apicola, vin aici cu o discutie care ar trebui cu siguranta transformata intr-un curs pentru apicultori! Tipuri de chimicale si remanenta lor in culturile de interes apicol! Inca nu am nici un fel de material pe aceasta tema...dar cred ca ar cam fi vremea sa ne facem temele! Mi-am mutat stupina din muntii Moldovei la camp...din prima zi....am cam ramas fara culegatoare...E vremea sa facem ceva, sa schimbam ceva...

delorin I
Gojinar
Gojinar
 
Posts: 268
Images: 0
Joined: Fri Mar 21, 2014 7:09 pm
Cash on hand: 5,884.40
Bank: 0.00

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Apicultura - Apiculture

Who is online

Registered users: No registered users

Googlepage: GooglePullerPage
cron