Introducere silicaru

[ Facebook comments]

Bine ati venit pe forumul nostru, dedicat cultivarii plantei Goji
Membri noi, va rugam sa post-ati o scurta introducere despre D-neavoastra aici !







.

Moderator: bernard

Introducere silicaru

PostAuthor: silicaru » Sun Mar 29, 2015 6:49 pm

Mă numesc Lăcureanu Vasile , sunt din Bârlad si am ajuns pe forumul dvs. in urma vizualizării mai multor postări ale dvs.pe internet,din care am tras concluzia ca in afară de interesul propriu doriți sa ii ajutați si pe alții din experiența dvs.felicitări !!!!!
Sunt interesat de mai multe amănunte despre cultivarea plantelor goji ,,,luând in considerare si vasta mea experienta in acest domeniu de un an de zile,,,
Din anul 2014 fac experiențe in acest sens ,,semănat ,plantat si chiar am gustat câteva fructe din producție proprie.
Attachments
SP_A0089.jpg
Sănătate și..poate profit !!!
User avatar
silicaru
Membru Nou
Membru Nou
 
Posts: 7
Images: 0
Joined: Sun Mar 29, 2015 5:42 pm
Cash on hand: 451.85

WARNING

This thread has 2 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Introducere - Introduction

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron