Introducere Goji Land Mosnita

[ Facebook comments]

Bine ati venit pe forumul nostru, dedicat cultivarii plantei Goji
Membri noi, va rugam sa post-ati o scurta introducere despre D-neavoastra aici !







.

Moderator: bernard

Introducere Goji Land Mosnita

PostAuthor: Goji Land Mosnita » Tue Jun 02, 2015 8:44 pm

Buna ziua,
suntem o echipa de oameni entuziasmati de culturile de arbusti fructiferi. Am inceput activitatea prin infiintarea unei culturi de catina in urma cu doi ani, pe o suprafata de 4,2 ha. Anul acesta am extins suprafata la 11 ha si am inceput colaborarea cu Goji Land Romania pentru a infiinta o cultura de goji.
Suntem bucurosi sa ne alaturam iubitorilor de goji de la care avem multe de invatat, noi avand doar pasiunea si o dorinta de a invata din experienta altora care au obtinut deja rezultate excelente in gestionarea culturii de goji si reprezinta un nume in acest domeniu.
Vrem sa multumim tuturor celor care au fost dispusi sa impartaseasca din experienta lor si au gasit timp pentru a raspunde intrebarilor adresate pe forum. Pentru noi sunt izvoare de informatie si de speranta ca impreuna vom reusi.
Attachments
Goji Land Mosnita2.jpg

Goji Land Mosnita
Membru Nou
Membru Nou
 
Posts: 13
Images: 0
Joined: Tue Jun 02, 2015 10:22 am
Cash on hand: 513.50

WARNING

This thread has 2 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Introducere - Introduction

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron