Impresii - "practica in scoala de vara la Ciuperceni"

[ Facebook comments]

Anuntari, nouati, evenimente in legatura cu planta Goji, agricultura, proiecte guvernamentale, etc.









.

Moderator: bernard

Impresii - "practica in scoala de vara la Ciuperceni"

PostAuthor: Emeric » Thu Sep 10, 2015 10:48 pm

In vara asta, daca partidele politice si-au permis sa faca "scoli de vara" la mare sau la munte, o parte din cei ce "s-au infectat de microbul goji", dupa mai multe insistente telefonice, au preferat sa vina in plantatia noastra, pentru a vedea cu ochii lor, cum arata investitia, pe care doresc sa o initieze.

Am deschis acest topic, caci as vrea sa cunosc impresiile "vizitatorilor si practicantilor", ce au trecut pe la mine, sincer, chiar daca am sa fiu criticat, ba chiar sunt curios si de parerea celor cativa, din fericire putini, care m-au pacalit ca vreau sa inceapa o investitie cu goji si cu care mi-am pierdut cateva ore bune, caci ei de fapt au vrut doar sa invete tehnicile de inmultire si transplantare pe viu. Nu e vorba despre membrii care au deja plante si care m-au ajutat foarte mult, pentru care le multumesc inca o data si care au fost la "o proba practica", ii astept in continuare cu placere si le stau la dispozitie oricand.

Deci astept impresiile despre plantatie, tehnica de cultivare si observatii, daca am omis ceva.

Va multumesc anticipat

Emeric
Emeric Kolbaszer - Plante goji, Arbusti goji, Butasi, Fructe proaspete si uscate (in curand), Frunze de Goji, Produse Goji

"Nu te enerva! Nu ma enerva!" - Nu fi lenes sa citesti articolele de pe forum inainte de a intreba ceva, sa nu ma repet ca un patefon vechi la care sare acul! :)

Intrebari si raspunsuri frecvente Goji
Importanta selectiei plantelor si formarii bazei genetice


Tel.: +40 744-893-033 - Trimite-mi un E-mail - Pagina Web - Forum - Pagina Oficiala Facebook - Galerie Video - Galerie Foto
User avatar
Emeric
Administrator
Administrator
 
Posts: 740
Images: 104
Joined: Mon Feb 17, 2014 1:25 am
Cash on hand: 9,831.61
Location: Ciuperceni, Satu Mare

WARNING

This thread has 11 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Gojiland Romania News

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron