intalnirea primavara 2017

[ Facebook comments]

Sugestii in legatura cu pagina noastra..









.

Moderator: bernard

intalnirea primavara 2017

PostAuthor: Emeric » Thu Feb 16, 2017 10:35 am

dupa ce am hibernat toata iarna,chiar aca temperaturile sunt inca cu minus,in data de 18 martie 2017 vom tine intalnirea.Temele principale vor fi tehnicile de taiere la plante cu diferite varste,cu demonstratie la mine la plantatie,noutatile cu privire la proiecte.Rog respectuos membrii sa participe in numar mare,deoarece trebuie sa stim pe cine putem conta din punct de vedere a productiei in acest an,deoarece este o cerinta foarte mare pe piata europeana si mondiala pt soiul nostru ce il detinem,dovedit de cercetarile de 2 ani la Univ Farma Hamburg,conduse de dl.Dr. Andrei Mocan,care ne va onora cu prezenta dansului,alaturi de cercetatorii de la Statiunea de cercetari pomicole din Cluj.Rog colegii care vreau rezervare la hotel,sa ma anunte din timp
Emeric Kolbaszer - Plante goji, Arbusti goji, Butasi, Fructe proaspete si uscate (in curand), Frunze de Goji, Produse Goji

"Nu te enerva! Nu ma enerva!" - Nu fi lenes sa citesti articolele de pe forum inainte de a intreba ceva, sa nu ma repet ca un patefon vechi la care sare acul! :)

Intrebari si raspunsuri frecvente Goji
Importanta selectiei plantelor si formarii bazei genetice


Tel.: +40 744-893-033 - Trimite-mi un E-mail - Pagina Web - Forum - Pagina Oficiala Facebook - Galerie Video - Galerie Foto
User avatar
Emeric
Administrator
Administrator
 
Posts: 740
Images: 104
Joined: Mon Feb 17, 2014 1:25 am
Cash on hand: 9,831.61
Location: Ciuperceni, Satu Mare

WARNING

This thread has 12 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Cutie cu Sugestii - Suggestion Box

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron