Idee de mini-sere

[ Facebook comments]

Tutoriale si Pictoriale pas cu pas in cultivarea plantei Goji..









.

Moderator: bernard

Idee de mini-sere

PostAuthor: nicolae » Tue Feb 10, 2015 3:52 pm

Am separat aceste posturi de la tutorialul lui Ionut, si le-am transferat intr-un topic nou, fiind off-topic la confectionatul saculetilor. Cred ca acesta tema merita sa aiba un topic individual, pt. ca probabil multi se gandesc la o ruta secundara pt. confectionarea de mini-sere, sa vedem ce va iesii din ea - bernard


Si mie imi place sa fac tot felul de inventii (numai sa nu dau banul), de aceea vin cu urmatoarea minisera care s-ar putea face cu cost 0, sau sa zicem cativa zeci de lei (maxim 50). daca credeti ca una ca si cea din poza ar fi buna, ar da randament, si eventual cu ceva imbunatatiri, sapt asta si fac una.
Attachments
solar_ikea1.jpg

nicolae
Membru Senior
Membru Senior
 
Posts: 128
Joined: Mon Jan 12, 2015 11:57 am
Cash on hand: 3,318.75
Location: Baia Mare

WARNING

This thread has 24 replies

You must be a registered member and/or logged in to view this response.


Register or Login

 

Membrii inregistrati, va rugam sa folositi butonul POSTREPLY (RASPUNS) de mai sus, pentru a adauga un raspuns, pentru ca acesta este salvat in baza de date a forumului si astfel textele vor fi incluse in cautari la Search, Posturi Recente, etc. si face urmarirea posturilor si raspunsurilor mult mai usoara, deoarece sunt deja categorizate pe baza topicelor, pe cand comment-urile Facebook se pot cauta numai pe FB.. Multumim!

Vizitatori, ce nu au un cont inregistrat, folositi comment-urile Facebook de mai jos, dar recomandam sa va inregistrati si sa deveniti un membru al comunitatii noastre !

 

leave a comment

Return to Tutoriale - Tutorials

Who is online

Registered users: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Googlepage: GooglePullerPage
cron